21 Ekim 2016 Cuma

Yengeç Burcu Kadını Yıldızname

Yıldızname kitabı yengeç burcu kadınını oldukça çalışkan, konuşkan, hazır cevap, hareketli ve güler yüzlü olarak tanımlar. Yengeç burcu kadını su elementine sahiptir, bu yüzden duyguları oldukça yoğun bir biçimde yaşarlar. Erkekler tarafından çok sevilen yengeç burcu kadını, kadınlar tarafından fazla sevilmezler. Yengeç burcu yıldıznameye göre nazar görmeye oldukça eğilimlidir bu yüzden genç yaşlardan itibaren başlarına kötü şeyler gelebilir. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu kadınının çocukları genel olarak kız olur. Zevk ve sefayı seven yengeç burcu kadını, genel olarak değişikliklerden hoşlanır. Yıldızname bakma sonucunda yengeç burcu kadını için terzi, konfeksiyoncu, artist, şarkıcı, şair ve imalatçı meslekleri uygun görülmektedir. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu kadınları sağlık açısından genel olarak hazımsızlık problemleri çekerler. Mor, mavi, yeşil, limon sarısı ve beyaz renkleri yengeç burcu kadınına çok yakışmaktadır.

Akıllı ve zeki olan yengeç burcu kadını her gördüğünü yapabilme kabiliyetine sahiptir. Yıldızname bakmaya göre erkekler konusunda talihleri de açıktır. Fakat erkekler konusunda zarar görmekten kaçındıkları da yazmaktadır. Yıldızname kitabına göre genel olarak başlarından iki evlilik geçmektedir. Seyahat etmeyi ve sık sık yer değiştirmeyi seven yengeç burcu kadını, ziyneti ve güzel kokuları çok sever. Yengeç burcu kadınından çok iyi eş ve aile kadını olur. Yıldızname bakmaya göre yengeç burcu kadınının hayatı güzel geçer. Niyetleri saf ve temiz olduğundan güzel şeylerle karşılaşırlar. Yaptığı işlerde emin adımlarla ilerler. Oyun ve eğlenceyi seven yengeç burcu kadını iyilik etmeyi de sever. Fakat iyilik ettikleri zaman kötülük görebilirler. Yıldızname kitabına göre çalışkan ve namuslu olan yengeç burcu kadını ellerinin emeği ve alnının teriyle para kazanmak ister, eşlerinin mallarını da yerler. Yıldızname bakımı sonucu yengeç burcu kadınının serveti yaşlandıkça artar ve ömrünün sonuna kadar rahat bir ömür yaşarlar. Yıldızname kitabına göre genel olarak kız çocuk sahibi olan yengeç burcu kadınının çok çocuğu olur. İlk çocuklarının kız olması kuvvetle muhtemeldir. Yengeç burcu yıldızname yorumlarına göre yengeç burcu kadını 3, 18, 24 ve 45 yaşlarında ölüm tehlikesi yaşarlar. Yengeç burcu kadını etrafı tarafından sevildiğinden muazzez ve muhterem olurlar.

Hayatta her istediğini elde edebilen yengeç burcu kadının hayırlı ve hayırsız günleri yıldızname kitabına göre pazartesi ve cuma günleri olacaktır. Her türlü kötülükleri iyimserlikleri ile atlatmak isteyen yengeç burcu kadını yıldızname bakmaya göre her türlü bela ve kazadan dualar aracılığıyla korunabilirler. Yıldızname kitabına göre yengeç burcu kadını dileğini pazartesi günü dilerse, dileğinin gerçek olması oldukça muhtemeldir. Canları sıkıldığında Türk sanat müziği şarkısı dinleyecek olurlarsa, mutlu olacaklardır. Yengeç burcu kadının mutfakla arası oldukça iyi olduğundan çok iyi ve lezzetli yemek yaparlar. Tatlılarla arası iyi olan yengeç burcu kadını yıldızname kitabına göre evlilikten sonra kilo alsa da orta yaşlarda aldığı kiloları geri verecektir.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

10 Yorum | Tüm Yorumlar
admin
İpek hanım, aslan burcu 24 temmuzdan başlar, sizin burcunuz yengeç, bundan emin olabilirsiniz.
05 Eylül 2016
İpek
Ben 23 Temmuz doğumluyum burcum diğer astroloji sitelerinin bazılarında Aslan görünüyor ama ben tamamen Yengeç burcunun özelliklerini taşıyorum. İslami burçlar ve yıldızname sitelerinde 23 Temmuz tarihi de Yengeç burcu olarak görünüyor. Benim burcum Yengeç oluyor değil mi? Yıldızname de yazan tüm Yengeç burcu özelliklerini taşıyorum. Aslan burcu 24 Temmuz tarihinde başlıyor diye biliyorum bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Artık güneş burcumdan emin olmak istiyorum...
05 Eylül 2016
melek
Bi insan bu kadar mı taşır özelliklerini
05 Ağustos 2016
Buğlem
Yengeç kadını hem cinsleri tarafından en özenilen en kıskanılan tek kadındır hiç kimseyi kendine rakip görmez kendini rakip görenide gülüp geçer çünkü çok gereksiz bulur seviyorum seni yengeç kadını tatlı huysuz kadın.
27 Nisan 2016
Gülay
Benimle hiç alakası yok
09 Mart 2016
merve
Asla kimseye kötülük yapmayacak bir burçtur ağlayarak kötülük yapıyorum oda kendime :(
07 Mart 2016
Sevgul
Benim hayat nasıl olacak sevgilimle evlenecemmi çocuk sahibi olacammı.
05 Mart 2016
Esma
Bazıları beni anlatmıyor yalnız o yazdığınız evlilik işinde doğru değilsiniz!
20 Şubat 2016
Sibel
Süper, tam beni tarif ediyor bu yorumlar.
11 Şubat 2016
yağmur
Bana göre anlaşması en zor insanlar grubundalar
22 Eylül 2015