24 Ekim 2016 Pazartesi

Koç Burcu Erkeği Yıldızname

Cesur, girişken ve güçlü yapıları koç erkeği yıldızname yorumu içerisinde en dikkat çeken konular arasındadır. Yıldızname kitabı koç burcu erkeklerinin, her zorluğu yenebilecek kadar güçlü ve her tehlikeye atılabilecek kadar cesur olduklarına dikkat çeker. Hiç durmadan, yorulmadan çalışmak, yıldızname bakımı içerisinde koç erkeklerine dair söylenen şeylerdendir. Son derece zeki yapıları ve her işe çabucak adapte olabilmeleri de yıldızname kitabı içerisinde yazılıdır. Koç burcu erkekleri son derece çalışkan insanlardır. Hiç bir iş onları yıldıramaz. Giriştikleri her mücadeleden galip çıkabilecek donanıma sahiptirler.

Koç erkeklerinin dürüst kişilikleri de, yıldızname bakma sonucunda çıkan şeyler arasındadır. Yıldızname bakımı onların yalandan nefret eden ve yalancılardan hoşlanmayan yapılarına dikkat çeker. Anne adı ve doğum tarihi ile yıldızname hesaplaması koç burcu olanlar, her kes tarafından sevilen ve aranan insanlardır. Bunun en büyük sebebi enerjik, güler yüzlü ve yardım sever olmalarıdır. Ne var ki, onları kıskanan da çok olur. BU sebeple dostları kadar düşmanları da çok olur.

Yıldızname yorumları genellikle koç burcu olanların karşı cinsle çok iyi anlaşamadıklarını söyler. Hayat ve maişet haneleri hem iyi, hem de kötüdür. Yıldızname bakma sonucu koç burcu çıkanlar çok çalışıp çok kazanırlar ama her zaman kazandıklarından daha fazlasını harcamaya eğilimlidirler. Bu da varlık içinde bile yokluk çekmelerine neden olur. Her zaman meşru yoldan kazanmayı tercih ederler. Anne babalarına karşı itaatkar olup, onların hayır duasını alırlar. Çocuklarına son derece bağlı oldukları da koç erkeği yıldızname yorumu içerisinde değinilen konulardandır. Genellikle baş ağrısı, romatizma ve kalp hastalıklarına meyillidirler.

Eski el yazması yıldızname kitapları koç erkeklerini, çalışkan, dürüst, yardımsever insanlar olarak anlatır. Yine eski yıldızname kayıtlarına göre, burçlar içerisinde en girişken ve en cesur olanlar koç burçlarıdır.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

2 Yorum | Tüm Yorumlar
Fatma
Evet çalışkan ve cesurlar büyüklerine karşı saygılı, insanlarla iyi geçinirler.
24 Aralık 2015
Semra
Koç erkeklerini tanıdığım kadarıyla, yerinde durmak nedir bilmezler sürekli bir işle meşguldürler. Bence en dikkat çeken özellikleri çok çalışkan olmaları ve birde çok inatçı olmaları. Ha birde hemen sinirleniyorlar ama çok ta çabuk öfkeleri geçiyor.
15 Temmuz 2015