25 Ekim 2016 Salı

Başak Burcu Erkeği Yıldızname

Başak erkeği için yıldızname kitabı toprak grubunu tanımlamıştır. Bir toprak grubu özelliği olan şehvet, başak burcu erkeği için vazgeçilmezdir. Her türlü işi büyük bir şevk ve şehvetle yapar. Kendisi çocukla çocuk olur, büyüklerle olgun bir insanmışçasına konuşur. Aşırı alçak gönüllüdür. Yalnız çalışmayı pek sevmez, grup çalışmalarından büyük bir zevk duyar. Başak burcu erkeği yıldızname yorumları bu yıldız mensuplarını beyaz tenli uzun boylu ve büyük ayaklı olarak tanımlar. Başak erkeği yıldızname bakımı başak erkeklerinin dizlerinde ağrı, vücutlarında kaşıntı olmasını doğal bulur. Ayrıca kalp ağrısı, baş ağrısı, nezle ve safra kesesi iltihabı olma şansı yüksektir.

Başak burcu erkeği kardeşleri arasında en güzel, en yakışıklı olandır. Kardeşleri onu kıskanır ve ona karşı hep kin besler. Fakat bu düşmanlığın ona zararı hiçbir zaman olmaz. Anne ve babası başak burcu erkeğinden hep hoşnutturlar. Yıldızname bakımı aslan erkeğinin çocuklarının genellikle kız olduğunu ve olan erkek evlatlarının kendisi için bir hayrı olmadığını söyler. Başak burcu erkeği yıldıznamesinde söz konusu talipler olunca kendisi için bolca talip gözükür. Birden fazla evlilik yapma ihtimali yüksektir. İlk eşi genellikle kendisinden önce ölür. Yaptığı birden fazla evlilikten birinde evlendiği kadın kendisinin tüm parasını yer ve onu felaketin eşiğine getirir.

Akrabaları kendisini kıskanırlar ve ona karşı düşmanlık ederler. Aynı zamanda yanında çalışanlarda kendisine düşmanlık beslerler. Yıldızname kitabı kendisi için en uygun dostun toprak grubundan olanları gösterir. Özellikle akrep burcu olanlar, başak erkeği için en iyi dosttur. Bunun yanı sıra hava grubu mensupları da bir numaralı düşmanıdır. Başak erkekleri yay burcu insanlarla arkadaşlık etmekten kaçınmalıdır.

Başak erkeği yıldız bakımı sonucu onun en belirgin özelliği içinde ki temizlik yapma isteği seçilmiştir. En ideali toplumda beğenilmektir ve bunun içinde en büyük arzusu işinde başarılı olmaktır. Bunları yapma yolunda yaptığı en büyük hata çekingen tavırlar sergilemektir. Bu tavırlar başak erkeğinin ilerleme hızını yavaşlatır. Hatta bazen öyle bir çekingen hal içine girer ki tüm emekleri bile boşa gidebilir.

Yıldızname kitabı başak erkeği için yolculuk yapmanın iyi bir şey olduğunu belirlemiştir. Deniz yolculukları, yıldızname yorumuna göre, başak erkeği için her zaman iyi gelecektir. Özellikle yolculukları sırasında yeşil, beyaz veya lacivert elbiseler giymesi onun için çok daha iyi olacaktır. Kendisi bir sayı seçmesi gerektiğinde beşi seçmesi onun için en uğurlu olanıdır.

Başak erkeği maddi yönden bazen fakir olur bazen de zengin. Kadınlara dikkat ettiği ve işlerini planlı yürüttüğü sürece yıldızname bakımı onun fakirliğe pek yanaşmayacağını belirtmiştir. Yaptığı işler onun için fazla zahmetli gelir. Ama azmini kaybetmeyip şevkle devam etmesi gerekir. Hileye ve harama başvurmamalıdır. En ufak hile ve haram tüm işlerinin yolundan çıkmasını sağlayabilir.

Başak erkeği yıldıznamesinde 7,14 ve 28 yaşlarında ölümcül tehlikeler yaşama ihtimali olduğu belirtilmiştir. Bu tehlikeleri atlattığında 83 yıl yaşayabilir.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

İlk yorum yapan sen ol.