27 Ekim 2016 Perşembe

Aslan Burcu Kadını Yıldızname

Aslan burcu kadını yıldıznamesine göre ateş grubuna dâhil olan bu bayanlar, sarıya yakın beyaz yüzlü bayanlardır. Genellikle saçları seyrektir. Yüzünde bir yaraya benzer nişan taşır. Herkese karşı iyi niyetlidir kalbinde kötülük beslemeyen bir yapıya sahiptir aslan kadını.

Genellikle hasta olma sebebi soğuklardır. Soğuk aylar ona gelmez. Sıcak ayların kadınıdır. Tatili sever bu yüzden. Her ne kadar tatili sevse de denizden ve deniz yolculuğundan çekinmelidir. Çünkü batma ve boğulma korkusu yaşar tehlikelidir. Kesinlikle deniz yolculuğundan kaçınmalıdır.

Yıldızname kitabına göre Kalbinin saflığı onun başına bazı işler açabilir. Kadınlar onu hiç çekemezler. Kocasından ayırmak isteyenler olabilir. Hatta bu amacı için büyüye bile başvuranlar olabilir. Sarı veya esmer fark etmezler kadınlardan çekinmelidir uzak durmalıdır tehlike yaratabilirler. Yıldızname bakımı dost seçerken ikizler burcunu seçmelerini önerir. Çünkü ona yakındır. Ilımlı ilişkilerin başında gelir. Ancak Boğa grubundan kaçınılmalıdır, tehlikelidir, bir numaralı düşmandır.

Aslan burcu kadınına yıldıznameye göre beyaz renkli erkeklerden iyi şeyler görebilir esmer erkeklerden kaçınmalıdır. Başından iki veya daha fazla evlilik geçebilir. İlk kocasına baskıyı kendisi uygular geçinemezler onu istemez. Ayrıldıktan sonra ikinci eşi ve üçüncü eşi ona baskı yapar ve onların yaptığı bu işkenceyi çeker, malını ve mülkünü kaybeder. Etrafında birçok erkek dolaşır ve ondan yararlanmak ister aslan kadınına zarar verir.

Yıldızname bakımına göre çocukken annesi ve babası tarafından çok sevilir. Annesi ve babasından çok yarar görür, kardeşleri arasında en çok sevilendir, en güzeli de aslan kadınıdır. Annesi ve babasından miras kalıp kalmaması çok önemli değildir, kalsa da yararı olmaz daha çok zarar getirir. Orta yaşlarda servetini kaybeder, parasız kalır ancak yinede servet tercihi değildir yavaş yavaş kendini toparlar.

Çocuğu ya olur ya da hiç olmaz. Çocuğunun olmayışı aslan kadınında sinir yaratabilir. Çocuğunu düşürebilir acı çekebilir bu yüzden hatta hastalanabilir ama çabuk iyileşir. Kendini toparlar ve çocuk sahibi olmayı ister tekrar tekrar. Çocuklara olan sevgisi büyüktür. Kendi çocuğu olmasını bu yüzden çok ister.

Yolculuk yapmaktan çekinmelidir. Deniz yolculuğu yerine kara yolculuğu yapması aslan kadını için daha iyidir çünkü batma ve boğulma korkusu ve tehlikesi taşır. Yıldızname kitabı verilerine göre dikkat edilmesi gereken bir husus daha hassas olmasıdır. Ümit ve hayalleri yüksektir umutsuz, karşılıksız aşkları vardır. Bu duygular yıpratabilir, üzebilir ancak kendini çok çabuk toparlayabilir. Ummadığı yerlerden eline para geçebilir mutlu edebilir bu onu.

Turuncu renkli elbiseler giymekten hoşlanır, elmasın ve yakutun kendine uğur getirdiğine inanır ve üstünde taşır. Kandını övmekten hoşlanır ve kendini beğenmiştir. Her şeye sahip olma arzusu ona bazen zarar verse de peşinde koşar amacının. Cömert oluşu mirasını çabuk yemesine sebebe olur . Uğurlu rakamı olan bir i hayatının her alanında kullanmaktan mutluluk duyar. Erkekleri etkilemek için portakal çiçeği kokusunu kullanır ve çok sever. Bir erkekten aldığı kırmızı gül onu hayatı boyunca ona bağlayabilecek güçtedir.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

4 Yorum | Tüm Yorumlar
Derya
Aynı ya denize asla giremem esmer erkeklerden zarar gördüm.
31 Temmuz 2016
müge
Benim kısmetim ama çıkıyor karar veremiyorum yoksa kısmetim mi kapalı.
06 Aralık 2015
Kezban
Aynen hepsi bende oldu gercek ten yuva kurami cakmiyim hic evladim olmucakmi
05 Aralık 2015
Perihan
Her ne kadar egosal insanlarda olsalar özünde iyi insanlar ve çok cömertler paylaşmayı severler onlara sadece biraz ilgi göstermeniz gerekir onu severseniz oda size sevgisini fazlasıyla gösterir hatta abartıya kaçacak şekilde ne de olsa aslan kadınının doğasında abartı ve gösteriş var.
22 Eylül 2015