26 Ekim 2016 Çarşamba

Akrep Burcu Erkeği Yıldızname

Akrep burcu erkeği yıldızname kitabı içinde su grubunda yer almaktadır. Akrep burcu erkekleri genelde orta boylu, ten rengi buğday rengi olan genellikle mavi gözlü, yüzü dolgun, ağzı geniş, saçları sarı ve yuvarlak yüzlüdürler. Kararlılığıyla dikkat çeken bu burçlar, akrep erkeği yıldızname bakımına göre zenginliği en büyük idealleri olarak edinmişlerdir. Merhametsizlik ise yaşantılarında yaptıkları en büyük hatadır.

Yıldızname kitabı akrep erkeklerini sabırsız bulur. Çabuk kızar ve kızgınlığı hemen geçer. Gülüp oynamaktan pek hoşlanmazlar. Kibirlidirler ve kimsenin ayağına gitmezler. Hayatı iyidir. Bazen eline para geçer ve bazen de parasız kalırlar. Yaşları ilerledikçe servetleri artar. Ellerine geçen parayı az zamanda zevk ve sefa yoluna harcarlar. Maddi açıdan sıkıntıya düşerler ancak tekrar işleri düzelir. Gidişatı iyidir.

Kardeşlerinin çoğu kadındır. Aralarında kimi zaman güzel geçinme kimi zaman da kavga olur. Yıldızname bakımı akrep erkeğinin annesinin ve babasından önce öldüğünü söyler. Annesinden ve babasından eline para geçmez. Onların sevgilerini bir türlü kazanamamıştır. Kendisine anne ve babasından bir miras kalmaz. İlk çocukları kız, sonrakiler erkek olur. Çocukları da vefat eder ancak, birisinin hayrı çok dokunur. Yıldızname bakımı akrabasından düşmanlarının çok olduğunu söyler. Dostu ve eşlerini su tabiatlı olanlardan seçmeli, ateş tabiatlılardan uzak durmalıdır.

Yıldızname kitabına göre akrep erkeklerinin hastalıkları kan fazlalığı, safra, humma, baş dönmesi, soğuk algınlığıdır. Bunlara önlem olarak kan aldırmalı, müshil içmelidir. Limonata gibi şerbetler de fayda verir. Soğuktan korunmalılardır.

Akrep burcu erkeği yıldızname bakımı iki kadınla evleneceklerini öngörmektedir. Bunlardan birincisini boşar ikincisi yaşar. Göğsünde ben bulunan kadın ona çok kahır çektirir. Genç iken kadınlar etrafında çok dolanır ve o da kadınların peşinde koşar. Çok seyahate çıkar ve bu yolculuklar onun için çok sıkıntılı geçer. Salı günlerinde güneye doğru yapacağı yolculuklar onun içi iyilik ve bereket getirir. Yolculuğun deniz veya kara yolunda olması onun için fark etmez. İş yerinin en üst düzey yetkililerinden biri ona yardım eder yıldızname bakımına göre. İyi bir makama yükselir. Bir şeyi kafasına koyduğunda başarılı olmadan o işi bırakmaz. Hedefine kısa zamanda ulaşmak için elinden geleni yapar ve gerçektende kısa zamanda ulaşır.

Bir sayı seçmeleri gerektiğinde 13 rakamını seçmelidirler. 13 onlar için en uğurlu rakamdır ve bir işe başlayacağında Salı gününü tercih etmelidirler. Salı günü başladığı işlerde başarılı olma şansı yüksektir. Ağustos ayı hastalanması için resmen davetiye çıkarır. Bu ayda sağlığına fazladan dikkat göstermesi gerekir. Para işleri için şanslı günleri eylülün ilk haftasıdır. Eylülün ilk haftasında yapacağı işler kendisine gelir getirir. Söz konusu evlenmek olduğunda kendisi için doğru zaman Mayıs ayının üçüncü haftasıdır. Bu yıldızda olanlar herkese kanmamalıdırlar. Başkaları kendisini kandırmaya çalışacaktır.

Elbiselerinde siyah ve kırmızı renkleri tercih etmelidir. Bu onlara hem uğur hem de şans getirir.

Yorum Yap
Adınız  
Yorumunuz  
   

3 Yorum | Tüm Yorumlar
osman
yorum isabetli teşekkür ederim
28 Mart 2016
Dursun
Ben akrebim ve burcumun aciklamasi cok dogru
27 Şubat 2016
Reyhan
Akreplerin hisleri çok kuvvetli olabiliyor onların psişik yanları var ve bununla birlikte birazda tembeller.
23 Ekim 2015